İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 MAYIS 2022, CUMA   

10

KTÜ GENÇ İMO KAHVALTIDA BULUŞTU

    Yayına Giriş Tarihi: 15.11.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 15.11.2021 14:55:19  Yayınlayan Birim: TRABZON ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 15.11.2021 14:32:02

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI TRABZON ŞUBESİNCE KTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE ÖĞRENİM GÖRMEKTE OLAN genç -İMO ÜYESİ ÖĞRENCİLERE YÖNELİK KAHVALTI ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanımız Muzaffer Aydın`ın öncülüğünde genç mühendis adayları kahvaltıda buluştu .
Karadeniz Teknik Üniversitesi Sahil Tesislerinde  gerçekleşen kahvaltıya İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanımız Muzaffer AYDIN, KTÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI,Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve genç mühendis adayları katıldı. Şube Başkanı AYDIN KTÜ`nin Türkiyenin en iyi üniversitelerinden olduğunu belirterek, İnşaat Mühendisleri Odasının öğrencilerin eğitim hayatları süresince ve mezuniyet sonrasında sürekli yanlarında olduğunu ve Odanın , öğrencileri kurs, seminer ,teknik gezi, sosyal ve kültürel faaliyetlerle desteklediğini  söyledi. AYDIN,`` amacımız ders dışında öğrenciler ile akademisyenlerin bir araya gelip kaynaşmasını ve bilgi alışverişinde bulunmalarını sağlamaktır `` dedi. KTÜ Rektörü  Prof. Dr. Hamdullah ÇUVALCI Genç İMO üyelerine güzel bir üniversitede eğitim aldıkları için şanslı olduklarını söyleyerek ,derslerine çok çalışmaları ve sosyal aktivitelerde yer almaları nasihatinde bulundu.


Okunma Sayısı: 43

Trabzon Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.