İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 MAYIS 2022, CUMA   

2

TRABZON ŞUBE YÖNETİM KURULU

15. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

MUZAFFER AYDIN
BAŞKAN
e-Posta:

1965 yılında Trabzon ili Arsin ilçesinde doğdu.1990 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

İSMET ÇALIK
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1979 yılında Trabzon`da doğdu. Trabzon Yomra Fen Lisesinden mezun olduktan sonra Gazi Üniversitesi Müh. Mim. Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde 2002 de Lisans 2005 yılında da Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. 2004 yılında Trabzon Vakıflar Bölge Müdürlüğünde mühendis kadrosunda hizmet vermeye başladı. 2008-2016 yılları arası Sanat Eserleri ve Yapı İşleri ile Yatırım ve Emlak Şube Müdür V. Görevlerini yürüttü. 2016 yılında Trabzon Vakıflar Bölge Müdürü görevinde vekaleten görevlendirildi. 2017 yılından Şubat 2020 yılına kadar ise Erzurum Vakıflar Bölge Müdür Vekilliğini yürüttü. Görev süresi boyunca 100`den fazla tarihi eserin restorasyon işlerinde projelendirilme, restorasyon, kontrollük ve yönetim aşamalarında aktif rol aldı. 2017 yılı içerisinde Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Anabilim dalında "Tarihi Cami ve Minarelerin Deneysel Dinamik Karakteristiklerinin Belirlenmesi ve Restorasyon Etkilerinin Değerlendirilmesi" konulu tezi ile doktorasını tamamladı. TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi 13. ve 14. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Şubat 2020 itibari ile Trabzon Vakıflar Bölge Müdürlüğünde görevlendirilen Çalık, evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

SEMİH NEHAR NALBANTOĞLU
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1986 yılında Trabzon`da doğdu. 1997 yılında Trabzon Dumlupınar İlkokulu`ndan, 2004 yılında Trabzon Kanuni Anadolu Lisesi`nden, 2010 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2012 yılında TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiş olup halen bu görevine devam etmektedir.2011 yılında başladığı çalışma hayatına, projecilik sektöründe hizmet veren 2017 yılında kurduğu ve yöneticisi olduğu şirketinde devam etmektedir. 2005 yılından itibaren Trabzon Anadolu ve Kanuni Anadolu Liseliler Derneğinin yönetim kurulu üyesi ve son dönem sayman üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

NURHAYAT SÜRMEN
ÜYE
e-Posta:

 
 

OSMAN BURAK TÜRKOĞLU
ÜYE
e-Posta:

1981 yılında Trabzon`da doğdu. 2005 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir

 
 

NAZLI GÜL ARAZ
ÜYE
e-Posta:

1993 yılında Trabzon`da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 2015 yılında mezun oldu. 2015-2016 yılları arasında Denge-Demir Yapı Denetim`de Kontrol Elemanı olarak görev yaptı. Ardından 2016 yılında Aytekin İnşaat Şirketinde İnşaat Mühendisi olrak işe başladı ve hala devam etmektedir. Yine aynı yılda Karadeniz Teknik Üniversitesi`nde yüksek lisans ve Of Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü lisans eğitimlerine başladı ve hala devam etmektedir.

 
 

BORA UĞRAŞKAN
ÜYE-(22.02.2021 TARİHİNE KADAR YEDEK ÜYE)
e-Posta:

1993 yılında Trabzon` da doğdu. Trabzon Mimar Sinan ilköğretim, Trabzon Kanuni Anadolu Lisesinde eğitim hayatını sürdürdükten sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2014 yılında mezun oldu.

2015 yılında İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde göreve başladı. 2018 yılında Trabzon  Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne geçiş yaptı. Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Şube Müdürlüğünde görev yapmaktadır. İstanbul Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

 

Yedek Üyeler

 
 

MUSTAFA ÇEVİK
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

MUSTAFA KARADENİZ
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

MURAT UĞUR SAĞLAM
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ORKUN KERKESAR
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

HAKKI ŞAHİNTAŞ
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

MUHAMMET EREN KARNAP
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 

Ayrılmış Üyeler

 
 

SULTAN VARLIK ÇELİK
ÜYE (22.02.2021 TARİHİNE KADAR ASIL ÜYE)
e-Posta:


 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.